آشنايي با لباس کار کارگری

لباس کار کارگری لباس کار کارگری نمونه ای از انواع مختلف البسه کار است و در دسته تجهیزات ایمنی شخصی قرار می گیرد. این نوع لباس به صورت کاپشن و شلوار دو تکه ...

لباس کار کارگری

لباس کار کارگری نمونه ای از انواع مختلف البسه کار است و در دسته تجهیزات ایمنی شخصی قرار می گیرد. این نوع لباس به صورت کاپشن و شلوار دو تکه یا یکسره به بازار فروش عرضه می گردد. در تولید لباس کار کارگری تمام نیاز های مشتری در نظر گرفته می شود. آنچه که در وهله اول مورد توجه واقع می گردد کیفیت لباس کار و ایمنی کارگران است. چرا که در واقع هدف اصلی از پوشیدن لباس کار حفظ سلامت جان فرد در برابر آلودگی ها و خطرات محیط است. مسئله مهم دیگر سبک و راحت بودن لباس می باشد. کارگری که مجبور است بیش از نیمی از شبانه روز را لباس کار بپوشد نیاز به لباسی راحت و با دوام دارد. مسئله مهم دیگر قیمت لباس است.در اغلب مواقع آنچه توجه یک کارگر ساده در هنگام خرید لباس کارگری را جلب می کند، یک لباس کار ارزان است.

تعیین قیمت لباس کار کارگری در گرو کیفیت آن است. جنس لباس کار کارگری معمولا از پنبه و پلی استر می باشد. از پارچه های کج راه متراکم جهت دوخت این لباس استفاده می شود که خود مانع نفوذ مواد مختلف به بدن فرد می گردد. طراحی لباس طبق نیاز مشتری و در برخی موارد طبق سفارش او صورت می پذیرد.برای مثال ممکن است مشتری خواهان لباس کمر کشی باشد. کاپشنی دارای دکمه یا زیپ دار نیاز داشته باشد. با توجه به قوانین شرکتی، لباس کار تک رنگ یا دو رنگ سفارش دهد. تمامی این موارد قابل پیاده کردن بر روی لباس کار کارگری هستند. دارا بودن جیب های متعدد، دوخت دو سوزنه و رو کار مقاوم، تولید در سایز های مختلف، قابلیت نصب لوگو یا آرم شرکت بر روی لباس تنها چند مورد از مزایای دیگر لباس کار کارگری هستند.

ایمن ترافیک کالا عرضه کننده انواع مختلف لباس کار کارگری می باشد. مشتریان عزیز می توانند پس از بررسی و مقایسه انواع مختلف محصولات، لباس مورد نظر خود را سفارش دهند و یا با مشاوران ما تماس گرفته و از راهنمایی آنها در انتخاب لباس بهره ببرند.

 لباس کار


لباس کار
برچسب ها:

لباس

-

کار

-

کارگری

-

های

-

انواع

-

گردد

-

لباس کار

-

کار کارگری

-

انواع مختلف

-

می گردد

-

می باشد

-

لباس کار کارگری

-

مسئله مهم دیگر

-

بر روی لباس

-

کار کارگری هستند

-

مشاهده منبع

font_download تبلیغات متنی

keyboard_arrow_up