هرچیزی که باید درباره بشکه ترافیکی بدونید

  تولید بشکه ترافیکی بشکه ترافیکی ایمنی یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی جهت هشدار به رانندگان بویژه در جاده‌هاوراه‌هاست. خرید بشکه ایمنی  برای پیشگیری از تصادف خودرو ها انجام می شود. دربسیاری از گزارشات ...

 

تولید بشکه ترافیکی

بشکه ترافیکی ایمنی یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی جهت هشدار به رانندگان بویژه در جاده‌هاوراه‌هاست. خرید بشکه ایمنی  برای پیشگیری از تصادف خودرو ها انجام می شود. دربسیاری از گزارشات تصادفات، عدم استفاده از این بشکه در جاده‌هااحتمالتلفاتجانی را بشدت افزایش داده است. لذا رعایت اصول استاندارد در تولید محصولات بشکه ترافیکی از مهمترین و ضروری‌ترین عوامل در حفظ جان افراد است. یکی از این موارد ضخامت بشکه است که باید به گونه‌ای باشد که در برخورد اولیه علاوه بر اینکه سریع پاره نشود، از سرعت وسیله نقلیه نیز بکاهد. از طرفی اگر این ضخامت بیش از حد باشد با توجه به آب یا شن و ماسه داخل بشکه، بشکه سخت شده و هنگام برخورد میتواند خسارات جبران ناپذیری برای سرنشینان خودرو بوجود آورد.

مواد بکار رفته باید مرغوب و از پلی اتیلن خالص باشند و به هیچ عنوان از مواد بازیافتی و یا غیراستاندارد در تولید آن استفاده نشود. مورد دیگر که باید مورد توجه تولید کننده باشد رنگ استفاده شده در تولید محصول است که باید براساس استانداردهای ارائه شده باشد و بیشتر و کمتر از حد مجاز نباشد تا دید مناسب داشته باشد و بر طول عمر آن تاثیر نامطلوبی نگذارد. در فرآیند تولید بشکه ایمنی از یک لایهUV جهت طول عمر بیشتر و مقاومت بیشتر محصول در برابر نور خورشید استفاده میکنند تا رنگ محصول از بین نرود و باعث تغییر شکل بشکه نگردد.

نصب بشکه ترافیکی

بشکه‌های ترافیکی با توجه به نوعشان کاربردهای متفاوتی دارند و هنگام استفاده باید به این مورد توجه کرد. نصب بشکه ترافیکی کار پیچیدهای نیست و در بیشتر مواقع با پر کردن شن و ماسه یا آب داخل آنها و قراردادن در فواصل منظم اینکار انجام میشود. در واقع سنگین کردن این بشکه ها با آب و شن سبب میشود در جای خود محکم شوند و در برخوردهای احتمالی واکنش مناسبی از خود نشان دهند. بهتر است بشکه را در جای خود قرار داده و سپس داخل آن را پر کرد و برای جابجایی، بدلیل وارد نشدن آسیب به بشکه ترافیکی محتویات آن را خالی و بعد از قرار دادن در محل مورد نظر مجدداً پر کرد.

قیمت بشکه ترافیکی

بشکه ایمنی بدلیل بزرگ بودن نسبت به تجهیزات ترافیکی دیگر بیشتر در بزرگراه‌ها به منظور جدا کردن مسیر و یا جلوگیری از برخورد خودروها با گاردریل استفاده میشود. در هنگام خرید باید علاوه بر کاربرد، به مشخصات فنی آن از جمله سایز آن نیز دقت کنید. این محصولات معمولاً با قطرهاییکسان، قطر پایین بین 60 تا 70 سانتی متر و قطر بالایی بین 35 تا 40 سانتی متر تولید می‌شوند. فضای داخلی این نوع تجهیز ایمنی کاملاً خالی و مناسب برای پر کردن شن و ماسه و آب است. قیمت بشکه ترافیکی با توجه به سایز آن و نوع درب دار و بدون درب دار، با شبرنگ و بدون شبرنگ متفاوت است و کاربران قبل از سفارش و خرید میتوانند به وب سایت ایمن ترافیک کالا جهت مشاهده لیست قیمت بشکه ترافیکی مراجعه نمایند و با بررسی بهترین انتخاب را داشته باشند.

کلام آخر

ایمن ترافیک کالا، تولید کننده، عرضه کننده و نصاب انواع تجهیزات ایمنی می باشد. این برند محصولات خود را گارانتی می کند. برای اطلاع از قیمت بشکه ترافیکی می توانید به سایت ایمن ترافیک کالا مراجعه کنید.

 

بشکه ترافیکی


لباس کار
برچسب ها:

بشکه

-

ترافیکی

-

تولید

-

ایمنی

-

استفاده

-

توجه

-

بشکه ترافیکی

-

قیمت بشکه

-

که باید

-

ایمن ترافیک

-

میشود در

-

قیمت بشکه ترافیکی

-

بشکه ترافیکی بشکه

-

نصب بشکه ترافیکی

-

در جای خود

-

مشاهده منبع

font_download تبلیغات متنی

keyboard_arrow_up