استاندارد لازم برای تولید کله قندی ترافیکی

در تولید کله قندی ترافیکی به چه چیزهایی باید دقت کرد؟ تولید کله قندی ترافیکی و انواع تجهیزات ترافیکی نظیر استوانه ترافیکی، نیوجرسی ترافیکی، بشکه ایمنی و …بااستانداردهای جهانی صورت گرفته تا محصولاتی ...

در تولید کله قندی ترافیکی به چه چیزهایی باید دقت کرد؟

تولید کله قندی ترافیکی و انواع تجهیزات ترافیکی نظیر استوانه ترافیکی، نیوجرسی ترافیکی، بشکه ایمنی و بااستانداردهای جهانی صورت گرفته تا محصولاتی با بهترین کیفیت و مرغوبترین محصول عرضه گردد. خرید کله قندی ترافیکی با کیفیت و استفاده به جا از آن در کاهش تصادفات دخیل است. کله قندی ترافیکی از مواد پلیمری پی وی سی تهیه شده و دارای مکمل های آنتییووی، آنتی استاتیک و آنتی اکسیدانت است که علاوه بر بهبود خاصیت انعطاف پذیری، مقاومت محصول را چند برابر کرده است. موادپلی اورتان و ثابت کننده یووی بکار رفته در تولید مخروط ایمنی باعث شده تا خاصیت انعطاف پذیری، رنگ و کیفیت محصول در دراز مدت و در تمام شرایط آب و هوایی بصورت ثابت و پایدار باقی بماند.

انواع کله قندی ترافیکی باید ساخته شده از رنگهای هشدار دهنده و جلب توجه کننده باشند تا قابلیت دید از فاصله دور برای رانندگان را داشته باشند. در خیلی موارد تولیدکننده کله قندی ترافیکی فقط به رنگ اکتفا نمیکند و نوارهای شبرنگی را در نزدیکی راس مخروط نصب میکند. این شبرنگ های ترافیکی از چسبندگی بسیار بالایی برخوردارند و ماندگاری و دوام زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی دارند.

قیمت کله قندی ترافیکی

مخروط ترافیکی مطابق با استانداردهای جهانی، با بالاترین کیفیت و بهترین نوع پلاستیک تولید میشود. کله قندی پلاستیکی از جنس PVC نرم بوده که قابلیت انعطاف در برابر برخورد با وسایل نقلیه را داشته و به راحتی شکسته نمی­شود. گرانیگاه این نوع تجهیزات ترافیکی مخروطی شکل به شکلی است که با ضربه و برخورد با ماشین به آسانی به زمین نمیافتد. کله قندیPVC آنتییووی، آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک است که مقاومت مخروط را چندین برابر می­کند. از طرفی استفاده از پلاستیک در ساخت این نوع تجهیزات هزینهها را بطور قابل توجهی پایین آورده و همین امر سبب گشته تا کاربران بدون دغدغه مالی بتوانند آن را تهیه کنند.

خرید کله قندی ترافیکی

فروشگاه اینترنتیایمن ترافیک کالا، فعال در زمینه فروش تجهیزات ترافیکی، فروش اینترنتی کله قندی ترافیکی را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت فراهم نمودهاست. باخرید کله قندی ترافیکی قادر خواهید بود با کمترین هزینه، ایمنی را در مکانهای مورد نظرتان برقرار کنید. هم­چنین هنگام خرید کله قندی ترافیکی علاوه بر توجه به استانداردها، نوع نیاز، مکان مورد استفاده و شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مخروط ترافیکی


لباس کار
برچسب ها:

ترافیکی

-

کله

-

قندی

-

تولید

-

کیفیت

-

مخروط

-

کله قندی

-

قندی ترافیکی

-

خرید کله

-

را در

-

را داشته

-

کله قندی ترافیکی

-

تولید کله قندی

-

خرید کله قندی

-

با بهترین کیفیت

-

مشاهده منبع

font_download تبلیغات متنی

keyboard_arrow_up