استفاده از استوانه ایمنی درپلهای ورودی ساختمان

استوانه ایمنی استوانه ایمنی یا همان استوانه ترافیکی باتومی با توجه به انواع مختلفی که دارند نظیر استوانه ترافیکی فلزی و یا استوانه ترافیکی استیل و استوانه ترافیکی شب ­نما کاربردهای متفاوتی ...

استوانه ایمنی

استوانه ایمنی یا همان استوانه ترافیکی باتومی با توجه به انواع مختلفی که دارند نظیر استوانه ترافیکی فلزی و یا استوانه ترافیکی استیل و استوانه ترافیکی شب ­نما کاربردهای متفاوتی نیز دارند. به طور مثال از استوانه ترافیکی فلزی بدلیل مقاومت بالا و جنس سخت بیشتر برای حفظ امنیت ساختمان ها و یا مغازههایی که دارای اموال ارزشمند هستند و در کنار خیابان ها واقع شدند استفاده میشود تا از تصادفاتی که به عمد و با هدف تخریب صورت میگیرد جلوگیری کند.

استوانه ترافیکی و کاربرد آن در پلهای ورودی ساختمان ها

امروزه با توجه به اینکه اکثر ساکنین شهرها دارای خودرو سواری میباشند، محل مناسب و امن برای پارک خودرو یکی از دغدغه­های شهرنشین ها است. اکثر مردم قبل از سکونت در خانه جدید باید محلی که برای پارک خودروی آن­هادرنظرگرفتهشدهرامشاهدهکنندتاازمناسببودن آن اطمینان حاصل نمایند. حال اگر منطقه زندگی آنهادرمکانهای پر رفت و آمد باشد حتماً مسئله پارک خودروهای مزاحم در مکانهایی که اختصاصی است و هزینه آن پرداخت شده مانند ورودی پارکینگ ساختمان و یا پلهای ورودی ساختمانهامهموغیرقابل چشم پوشی است. در خیلی موارد ساکنین با نصب بنر و درج متنهایی اخطار به رانندگان جهت جلوگیری از پارک کردن میدهند ولی در بعضی مواقع کارساز نیست. به همین دلیل برای جلوگیری از پارک کردن خودروهای مزاحم استفاده از موانع ترافیکی گوناگون نظیر گلدان های بتنی شهری، مخروط ترافیکی و یا نصب استوانه ترافیکی و کله قندی توصیه میشود. بدلیل امکان جابجایی آسان نصب استوانه ترافیکی و کله قندی در پلهای ورودی ساختمان ­هابیشتر مورد توجه قرار میگیرد. نحوه نصب استوانه ترافیکی بسیار راحت بوده و نیاز به نصاب و حرفه خاصی ندارد و هر فرد میتواند به راحتی در محل مورد نظر آن را نصب کند. استوانه ترافیکی قیمت مناسبی دارد و تهیه آن جهت استفاده در پلهای ورودی ساختمان هابرای افراد مقرون بصرفه میباشد.

قیمت انواع استوانه ترافیکی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

یکی از روش های متداول استفاده از استوانه های ایمنی، تعیین و مشخص کردن محل عبور وسایل نقلیه است و از مزیتهای بارز این سیلندرهای ایمنی که موجب شده تا مورد توجه و استفاده قرار بگیرند هزینه پایین و نصب آسان آنهاست؛زیرا معمولاً توسط 4 یا 6 پیچ روی سطح مورد نظر نصب میشوند و زمان زیادی نمیگیرند. از دیگر مزایایی که میتوان برای این نوع تجهیزات ایمنی نام برد ساخته شدن از پلاستیک بادوام، سهولت تمیز کردن آنها،قابلیت دید بالا بدلیل وجود نوارهای شبرنگ سفید در شب و روز، قابلیت استفاده در فضاهای باز و بسته، مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و است. باتوجهبهتماممزیتهایی که نام برده شد هنگام خرید و تهیه باید به انواع و ابعاد استوانه ترافیکی دقت کرد که این امر تاثیر مستقیم روی قیمت محصول دارد.

کلام آخر

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع استوانه ترافیکی، فروش بی واسطه محصولات را با مناسبترین قیمت در دستور کار خود دارد.

 

استوانه


لباس کار
برچسب ها:

استوانه

-

ترافیکی

-

نصب

-

استفاده

-

ساختمان

-

ورودی

-

استوانه ترافیکی

-

ورودی ساختمان

-

پلهای ورودی

-

از استوانه

-

استوانه ایمنی

-

در پلهای ورودی

-

پلهای ورودی ساختمان

-

نصب استوانه ترافیکی

-

استوانه ترافیکی فلزی

-

مشاهده منبع

font_download تبلیغات متنی

keyboard_arrow_up